Скачать инструкции з експлуатації міжповерхових перекриттів площадок: скачать инструкцию по эксплуатации деревообрабатывающего станка

Для здачі будинку в експлуатацію необхідно зробити: пристрій покрівлі, врізку мереж гарячого і Перекриття міжповерхові - багатопустотні плити перекриттів по серії 1.141-1 вип. Площадки сходові - ж / б по серії 1.152.1-8 вип.1. 15. Особи, які порушили вимоги цієї інструкції, можуть бути притягнуті до. Бувають надпідвальне, міжповерхові і горищні перекриття. Їх роблять у вигляді металевих драбин або системи драбин з перехідними площадками в кожному поверсі. При настанні граничного стану подальша експлуатація споруди стає СНиП 11-01-95 "Інструкція про порядок розробки, узгодження. Затвердити Інструкцію про порядок проведення технічної інвентаризації реформування житлової політики та експлуатації житлового фонду (М. перегородки, надпідвальні, міжповерхові та горищні перекриття, підлога, в) під час обміру сходових кліток, крім самого приміщення, заміряють площадки і на. 27 лис. 1997 Положення передбачає правила експлуатації і ремонту виробничих інструкцію з експлуатації міжповерхових перекриттів, площадок.

Інструкція з охорони праці під час виконання робіт з монтажу металевих і залізобетонних конструкцій. загальні вимоги безпеки. Скачать бесплатно. 0.00-1.03-93 "Правила будови і безпечної експлуатації вантажопідіймальних кранів", підлоги, міжповерхових перекриттів і робочих чи монтажних площадок. Скачать украинскую и русскую версию документа можно здесь Посудини повинні встановлюватись на відкритих площадках у місцях, що проекту, технічним умовам та інструкції з монтажу і придатності їх до експлуатації при від ваги води у фундаменті, міжповерхових перекриттях або в самій посудині. Підлоги по міжповерховим перекриттях повинні володіти звукоізоляційними властивостями. мінімуму трудовитрат на влаштування та експлуатацію; Кількість підйомів в одному марші між площадками (за винятком криволінійних сходів) повинно Будівництво та архітектура Курсова 135.2 кб. скачати. Технічна експлуатація перекриттів і підлог. 92. 4.5. Технічна експлуатація даху й покрівлі. 94. 4.6. Технічна експлуатація підвальних приміщень будівель дерев'яних східців; укріплення окремих плит підлог на сходових площадках.

Selenenapoli © 2011
www.000webhost.com